Trezory nábytkové

Trezory nábytkové

3. 10. 2012, 13:19

Potřeba uložit cennosti a důležité dokumenty je jedním z důvody, proč se zamýšlet nad pořízením trezoru. Trezory jsou jsou určeny k vybavení mnoha kanceláří, ale také pro domácnosti. Nabídka trezoru je velice široká. Základními typy jsou trezory nábytkové a trezory do zdi.

Trezory nábytkové

Trezory do zdi jsou vhodné spíše do novostaveb. S jejich zabudováním souvisejí zednické práce. Trezory nábytkové jsou vhodné spíše do domácností. Velice prakticky se schovají jednoduše třeba do skříně. Jejich instalace nevyžaduje žádné nepříjemné bourání. Instalace v nábytku nepřitahuje a nepoutá pozornost. Podstatná a významná je také velikost trezoru.Trezory Key

Trezory nábytkové a domácnosti

V každé domácnosti a kanceláři se najdou nejrůznější cennosti. Ty by měly být chráněny před odcizením. Moderní nábytkové trezory poskytují vysokou úroveň zabezpečení šperků, hotovostí, osobních dokladů nebo nejrůznějších smluv. Přestavitelné police jsou standardním vybavením trezorů do podlahy a do zdi. Součástí všech trezorů jsou bezpečnostní zámky. Všechny typy trezorů jsou vhodné pro dokonalé uschování a uskladnění cenností. Mnoho moderních domácností stále více přemýšlí a investuje do nejrůznějších trezorů.Trezory Key

Trezory na zbraně bezpečné uložení všech typů zbraní

Trezory na zbraně vyžadují tu nejvyšší úroveň ochrany. Zaručují bezpečné uložení sportovních zbraní, loveckých a soukromých. Ukládání zbraní do trezorů vyžaduje také zákon. Trezor na zbraně má být také samozřejmostí pro každého držitele zbraně. Střelivo musí být uskladněno odděleně od střelné zbraně. Trezory na dlouhé zbraně vyžadují odlišné skladovací rozměry na rozdíl od trezorů na krátké zbraně. Kvalitní nábytkové trezory a ostatní trezory zaručí, aby se jejich obsah nedostal do cizích rukou.

Zámkový systém součást trezorů nábytkových

Trezory bývají osazeny nejrůznějšími typy zámků. Bezpečnostní zámky na klíč jsou klasikou. Mechanické kombinační zámky jsou jednou z variant zámkového systému. Elektronický kombinační zámek zaručuje vysokou kvalitu ochrany. Nejlevnější trezory jsou také skvělou ochranou na uložení mnoha důležitých věcí.Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 157553 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0