Trezory na zbraně levně

Trezory na zbraně levně

3. 10. 2012, 13:18

Vlastníte zbraň? Ať už ji využíváte ke sportovním aktivitám nebo ochraně svého majetku a blízkých, je rozhodně na místě, aby byla doma bezpečně uložena. Zbraň v těch nepravých rukách by mohla způsobit více škody než užitku. Rozhodně paří do trezoru!

Trezory na zbraně levně

Zbraň by naprosto jistě měla používat pouze osoba k tomu oprávněná, vyškolená, poučená. Pokud tedy máte doma zbraň, rozhodně víte, že by měla být bezpečně uložena. Nejlépe v trezoru na zbraně. Pořiďte si toto zařízení levně. Podívejte se na nabídku společnosti trezory-key. Ušetřete například spoustu peněz díky faktu, že trezory-key vám objednané zboží dodají zcela zdarma.Trezory Key

Pořiďte si trezor na zbraně

Ať už vám zbraň slouží ke sportovním aktivitám, ochraně nebo třeba výkonu povolání, rozhodně by v době, kdy ji nepoužíváte, měla být bezpečně uložena, nejlépe v trezoru. Jedině tak zabráníte tomu, aby se dostala do nepovolaných rukou. Vždyť zbraně by rozhodně neměly skončit například v rukou vašich dětí a podobně. Trezor vhodný k jejich uložení si vyberte například na stránkách firmy trezory-key.cz. Věřte, že ho pořídíte velmi levně.Trezory Key

Vyberte si trezor na zbraně

Už podle názvu společnosti trezory-key je jasné, že se zabývají výrobou a instalací nejrůznějších zabezpečovacích zařízení, trezorů, sejfů, bezpečnostních schránek a podobně. V nabídce tedy narazíte i na trezory určené přímo k uložení zbraní. V aktuálních tipech se nabízí například GUN 5M - trezor na zbraně. Bezpečnostní skříň vhodnou k uložení pěti zbraní pořídíte celkem levně, za necelé čtyři tisíce korun. Jistě vás potěší, že dodání společnost trezory-key poskytuje zcela zdarma. Tento trezor disponuje objemem 95 l a vnějšími rozměry 370x1500x260 mm. Certifikaci má na dvě zbraně.

Vybírejte dál

Společnost nabízí i další celkem levné varianty trezorů na zbraně. Vyberete si celkem snadno. Stačí zadat vámi požadované parametry. Tedy bezpečnostní třídu, certifikaci, objem, rozměry, způsob zabudování a podobně. Ceny trezorů na zbraně se pohybují v rozpětí od několika tisíc až po desítky. Myslete ale na to, že zbraň v nepovolaných rukou je vždy více ke škodě než užitku!Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 181572 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0