Trezory do zdi

Trezory do zdi

29. 5. 2012, 12:09

Trezory do zdi jsou spíše vhodné do novostaveb vzhledem k nutným zednickým specifickým pracem. Ne každá zeď je vhodná k zabudování trezoru. Za hloubkou trezoru musí být prostor 15 cm pro zalití betonu.

Trezory do zdi

Trezory do zdi se vybavují také přestavitelnými policemi nebo jsou zabudované pevné police. Ohnivzdorné zabezpečení v případě lehčího požáru trezory do zdi ochrání pře poškozením. Bezpečnostní trezorové dveře jsou součástí každého standardního trezoru do zdi. Dveře trezorů do zdi se vyrábějí v pravostranném nebo levostranném provedení podle požadavků zákazníků.Trezory Key

Trezory do zdi a starožitné trezory

Starožitné trezory jsou dost vzácnou raritou mezi starožitnostmi. Po kvalitní repasi nebo případné výměně zámků s moderním a vyšším stupněm bezpečnosti velmi dobře poslouží svému účelu. Dále také výrazně promění každý interiér. Restaurování starých trezorů do zdi je velice náročnou záležitostí. Mnoho starožitných trezorů také vyžaduje množství nových povrchových úprav. Starožitný trezor do zdi může plnit svou funkci po mnoho dalších let.

Trezory do zdi a kanceláře

Mnoho moderních kanceláří a firem je vybaveno kvalitními trezory do zdi. Moderní a nové trezory do zdi odpovídají všem požadavkům daným na bezpečnost ukrytí a zabezpečení nejrůznějších důležitých písemností a cenností.Trezory Key

Starožitný trezor popelka a trezory do zdi

Starožitný trezor Popelka z 19.století jen vzdáleně připomíná dnešní podobu trezorů a speciálně trezory do zdi. Tento trezor bude naprosto dokonalou a ojedinělou raritou každého interiéru. 'Užasný trezor Popelka potěší každého sběratele starožitností.

Trezory asist trezory do zdi

Trezory asist jsou speciálními trezory na zabezpečení zbraní. Uchovávání zbraní podléhá také zákonu č.119/2000 sb. Kvalitní a bezpečné zabezpečení zbraní je nezbytností a nutnou ochranou proti protiprávnímu použití zbraně. Na našem trhu je celá škála trezorů na přechovávání a zabezpečení zbraní. Trezory do zdi mohou také sloužit k bezpečné ochraně a přechovávání zbraní.Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 176104 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1