Trezory a sejfy

Trezory a sejfy

29. 5. 2012, 12:09

Dnes již není žádný přepych mít doma trezor či sejf. Máte určitě řadu důležitých dokumentů, cenných papírů, šperky a také nějakou finanční hotovost a to vše potřebujete mít doma, dobře a spolehlivě chráněno.

Trezory a sejfy

Pokud se rozhodnete zakoupit trezor či sejf, je doporučeno obrátit se na specializovaného prodejce. Seznámíte ho se svými požadavky a možnostmi k montáži sejfu. Pokud se jedná o menší sejf či trezor, příruční, není žádný problém zaplatit a odjet s ním rovnou z prodejny. Také si trezory a sejfy můžete zakoupit v internetovém obchodu. Dodací lhůta je 2-5 dnů.Trezory Key

Trezory a sejfy pro domácí využití

Trezory a sejfy použité v domácnostech se dají rozdělit do několika kategorií. Nejdříve sejfy, menší odolné zařízení pro uložení menší hotovosti či doklad. Dají se nainstalovat do zdi či do nábytku. Některé sejfy jsou i přenosné, příruční sejfy a trezory. Sejfy jsou nabízeny s těmito typy zamykání- klíč trezorový, mechanický kódový zámek, elektronický zámek a také novinka, sejfy na otisky prstů. Další, bezpečnější variantou jsou trezory.Trezory Key

Zde se jedná o atestovaný ochranný prostředek s vyšší účinností, opět do zdi či trezor nábytkový. V případě trezoru do zdi je jeho uložení náročnější. Doporučujeme využít služeb specializované firmy. Samotný sejf, jeho bezpečná dvířka, uzavřená již před chvíli zmíněnými typy zámků, jsou uschována za obrazem, zrcadlem, závěsem či pod podlahou. Pokud se jedná o trezor nábytkový, je opět uložen bezpečně v přihrádce skříně za dvířky. Jeho zadní stěna, či boční je přichycena do zdi nebo nábytku. Aby nemohlo dojít k jeho odcizení.

Trezory a sejfy speciální

Toto je velmi samostatná kapitola mezi trezory a sejfy. Většinou se jedná o zařízení, sloužící k vhazování písemností a finanční hotovosti úzkou štěrbinou do trezoru. Trezor je umístěn ve zdi banky, zadní stěnu tvoří vlastně trezorové dveře a přední jen úzká štěrbina, která je jediná vidět z trezoru na venkovní straně. Tímto je velmi dobře ochráněn obsah trezoru pře zloději.Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 155484 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2