Trezorové dveře

Trezorové dveře

29. 5. 2012, 12:10

Trezorové dveře chrání trezorovou místnost, která má stěny vylité betonem. Takové místnosti mají minimální větrací otvory a nemají také okna. Ve vyšších patrech mohou však okna mít. Trezorové dveře je také dobré zamaskovat.

Trezorové dveře

Trezorové místnosti podléhají zákonným požadavkům. Při výstavbě trezorové místnosti se musí brát v patrnosti také trezorové dveře. Všeobecně tedy trezorové dveře slouží k zabezpečení trezorových místností. Trezorové dveře jsou také vhodnou alternativou do bankovních kanceláří a podobných prostorů. Trezorové dveře mohou také zabezpečovat různé archívy, pokladny a zbrojní sklady.Trezory Key

Trezorové dveře a zamykací systémy

Většina trezorových dveří je standardně vybavena motýlkovými zámky. Trezorové dveře jsou také vysoce odolné proti odvrtání. Trezorové dveře bezpečnostní třídy jedna se standardně používají jako vstupní dveře. Označení bezpečnostní třídy jedna zaručuje nejvyšší nároky na bezpečnost. Trezorové dveře bezpečnostní třídy jedna se zhotovují ze čtyř plášťů. Kalená deska se vyznačuje vysokou odolností proti odvrtání a je umístěna pod zámkovým mechanismem. Standardním vybavením je motýlkový zámek. Trezorové dveře je možno také osadit dalšími přídavnými zámky.

Trezorové dveře a zámek na otisk prstu

Zámek na otisk prstu se řadí mezi nejpokrokovější a nejmodernější variantu zamykacího a moderního systému. Tento zavírací systém není zatím tak rozšířen a používá se zřídka a převážně u sejfů.Trezory Key

Trezorové dveře a klasické klíče

Standardně se bezpečnostní dveře vybavují zamykacím systémem na klíč. Trezorové dveře se dají také vybavit jinými zavíracími systémy.

Trezorové dveře pro každého

Provedení trezorových dveří může být jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Pro zvýšení osobní bezpečnosti a ochrany privátního majetku si můžete také pořídit trezorové a bezpečnostní dveře k vašemu bytu nebo domu. Bezpečnost je v současné době jednou z hlavních priorit mnoha lidí. Kvalitní trezorové dveře vás vždy ochrání a zabezpečí vaše naprosté soukromí. Investujte do trezorových dveří.Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 154998 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2