Trezor protipožární

Trezor protipožární

3. 10. 2012, 13:17

Doba je bohužel taková, že je stále nutnější chránit svůj majetek a cennosti všemi možnými dostupnými prostředky. A to nejen proti zlodějům, ale i nepříjemným nehodám a událostem v domácnosti, jako je například požár nebo povodeň. Pořiďte si tedy trezor.

Trezor protipožární

Lidé do trezorů stále častěji umisťují nejen peníze, ale například i doklady a důležité smlouvy, listiny, šperky a podobné cennosti nebo dokonce zbraně. Díky trezoru se tyto věci nedostanou do nepovolaných rukou. A budou chráněny například i před případným požárem. Většina trezorů je zároveň protipožární. Vždyť když už cennosti chránit, tak rovnou před všemi možnými újmami.Trezory Key

Nábytkové protipožární trezory

Stále oblíbenější a žádanější variantou protipožárních trezorů jsou trezory nábytkové. Splynou krásně s ostatním vybavením místnosti, nijak na sebe neupozorňují. Jsou jednoduše součástí skříně, obývací stěny nebo třeba pracovního stolu. Na rozdíl od ostatních úložných prostor jsou ale nedobytnou "schovkou" před zloději i případnými plameny ohně. Navíc jsou nábytkové trezory velmi nenápadné. Dokonce ani členové vaší rodiny nebo například spolupracovníci, se kterými sdílíte kancelář nemusí o vašem protipožárním trezoru vědět.

Do zdi nebo do podlahy

Ideální a velmi levnou variantou protipožárních trezorů jsou trezory umístěné do zdi nebo podlahy. Právě zeď a podlaha totiž většinou požáru odolá. Trezor tak nemusí být tak náročný na výrobu. Jeho umístění do zdi nebo podlahy jeho schopnost odolat plamenům ohně mnohonásobně zvýší. Zadarmo. Navíc i oba typy těchto trezorů jsou velmi nenápadné a nebudou nějak hyzdit a narušovat designové vybavení vašeho domu, bytu, kanceláře.Trezory Key

Trezory na zbraně

Pokud vlastníte zbraň, rozhodně víte, že by měla být uložena v trezoru. Nejlépe protipožárním. Stejně tak jako náboje do ní. Mějte na mysli, že se jedná o výbušninu a ta by v kombinaci s požárem mohla způsobit ještě větší neplechu a neštěstí. Trezory na krátké i dlouhé zbraně jsou k dostání například na www.trezory-key.cz. Vyberte si například i protipožární trezor na listiny, dokumenty, peníze, šperky, ...Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 157775 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0