Trezor cena

Trezor cena

29. 5. 2012, 12:10

Na našem trhu se dají opravdu zakoupit velice levné trezory, které nabízejí některé supermarkety. Bohužel jejich životnost není mimořádně dlouhá a povětšinou končí se záruční lhůtou. Tyto levné trezory vynikají pouze cenou.

Trezor cena

Nejprodávanějšími a nejoblíbenějšími trezory mezi zákazníky jsou trezory bezpečnostní třídy 1. Bezpečnostní třída 0 je dost opomíjena zákazníky vzhledem k dost nešťastnému označení. Jedná se o třídu pro uložení menších finančních obnosů. Tuto třídu volí převážně zákazníci na ukládání autoklíčů. Trezor bezpečnostní třídy 0 vyjde zákazníka okolo 12 000 Kč.Trezory Key

Levné stěnové sejfy a trezor cena

Stěnové sejfy jsou vhodné především k ukládání zbraní. Sejfy musí splňovat veškeré podmínky k ukládání a zabezpečení krátkých a dlouhých zbraní. Stěnové sejfy nejsou finančně nikterak náročné a nejlevnější se dá zakoupit za 3 100 Kč. cena stěnového sejfu závisí v podstatě na vnější a vnitřní velikosti. Dále je cena ovlivněna hmotností a vnitřním objemem. nejpodstatnějším faktorem je samozřejmě bezpečnostní třída stěnového sejfu.

Trezory do podlahy a trezor cena

Trezory do podlahy si získaly značnou oblibu v minulosti. V dnešní době nejsou tak oblíbenou kategorií trezorů. Trezor do podlahy s horním otevírání se prodává cca 6 600 Kč. Tento typ je jednou z možných alternativ domácího trezoru pro bezpečné uložení cenností.Trezory Key

Trezor cena a sejf metoda snímání otisků

Velice populárními a žádanými jsou sejfy s metodou snímání otisků. Tuto metodu v hojné míře používají banky a jiné instituce s velice důležitými a daty a informacemi. Tento sejf nábytkového provedení včetně DPH 20 % si může zákazník zakoupit za celkem přijatelnou cenu 9 300 Kč. Výhodou tohoto systému je možnost naprogramování. Uložení otisků do paměti a možnost až více než 250 různých otisků. Otvírání a zamykání probíhá automaticky. Nechte se zlákat tímto nedostižným systémem otevírání sejfu. Nouzově se dá tento sejf otevírat také mechanicky. Napájení se provádí běžnými bateriemi 1,5 V.Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 171027 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1