Skříňky na klíče

Skříňky na klíče

3. 10. 2012, 13:21

Skříňky a trezory na klíče slouží k přehledné správě klíčového hospodářství. Někteří je využijí i v domácnosti, především jsou ale nedílnou součástí každého moderního objektu, firmy, úřadu, hotelu, sportovního zařízení.

Skříňky na klíče

Ne že byste si nemohli pořídit skříňku na klíče domů, do bytu nebo domku. Daleko větší a logičtější uplatnění však skříňky na klíče mají tam, kde je nutné uschovat a také udržet v pořádku a přehledně více klíčů. Hotely, tělocvičny, plavecké bazény, velké firmy se spoustou kanceláří, úřady a podobně. Tam je pořízení takové bezpečnostní skříňky nutností.Trezory Key

Skříňky na klíče

Skříňka na klíče nejen že uchrání klíče od kanceláří, šaten, náhradní klíče od kabinek, hotelových pokojů a podobně před případnými zloději. Skříňka na klíče udělá v množství klíčů pořádek, možnost jejich zavěšení na háčky jim dá řád. To ocení recepční, majitelé firem, asistentky na úřadech a tak dále. Skříňky na klíče mají široké využití.

Skříňky na klíče

Výrobci a prodejci skříněk na klíče je dodávají v mnoha a mnoha variantách. Asi nejvíce řešíme jejich rozměry. Ty se logicky odvíjejí od množství klíčů, které bude muset taková skříňka pojmout. Čím vetší hotel nebo firma, tím více hotelových pokojů nebo kanceláří, tím více klíčů od nich a tím větší skříňka na ně. Skříně na klíče rozdělujeme rovněž dle typu zamykání a to na elektronický zámek nebo běžný klíč. Recepční si špatně pamatuje čísla a jejich kombinace? Lepší bude skříňka na klíč. Majitel firmy neustále něco ztrácí? Ideální bude vybavit skříňku na klíče od kanceláří kódem. Ten navíc jednoduše může znát i další pověřená osoba.Trezory Key

Skříňky na klíče

Nedílnou součástí skříněk a trezorů na klíče by měly být i visačky pro popis klíčů. Ty jsou většinou nedílnou součástí sortimentu firem, které se na tuto oblast specializují. Většinou poskytují i přepravu trezorů na místo určení a jejich instalaci. To se týká především skříněk nebo spíše skříní na klíče opravdu velkých rozměrů, které jsou často zabudovány do zdí hotelových recepcí a podobně.Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 164640 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0