Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Cena garážových vrat

11. 10. 2012, 11:56

Cena garážových vratJedním z nejdůležitějších prvků při stavbě rodinného domu, jsou bez pochyby garážová vrata. Je podstatné, zvolit vhodný design, ale také jejich účelnost a praktičnost. Jak jsou vrata ve stavbě umístěná, záleží i na terénu kolem domu.


Bezpečnostní kování fab

5. 10. 2012, 14:19

Bezpečnostní kování fabSprávné a dobré zabezpečení domova by se nemělo nikdy podceňovat. Kvalitní bezpečnostní kování má být prvořadým základem proti jakékoliv nechtěné manipulaci. Důležitá je také kvalitní klika se zámkem. Hlavně bezpečnostní kování zamezí vyvrtání a manipulaci s vložkou.


Skříňky na klíče

3. 10. 2012, 13:21

Skříňky na klíčeSkříňky a trezory na klíče slouží k přehledné správě klíčového hospodářství. Někteří je využijí i v domácnosti, především jsou ale nedílnou součástí každého moderního objektu, firmy, úřadu, hotelu, sportovního zařízení.


Trezory na zbraně

3. 10. 2012, 13:20

Trezory na zbraněKvalitní trezory na zbraně jsou tím nejpodstatnějším pro všechny držitele a majitele krátkých a dlouhých zbraní. Trezory na zbraně musí splňovat celou řadu bezpečnostních kritérií. Musí být ohnivzdorné a také s dokonalým bezpečnostní otevíracím a zavíracím systémem.


Trezory na zbraně nejlevnější

3. 10. 2012, 13:20

Trezory na zbraně nejlevnější Nejpoptávanějším zbožím jsou v této oblasti trezory, které se vyskytují v nabídkách nejlevnějšího zboží. Je ale velmi důležité vždy zvážit jistá rizika při jejich koupi. Může se stát, že trezor nebude splňovat vaše představy


Trezor do zdi

3. 10. 2012, 13:19

Trezor do zdiMožná si myslíte, že doma nemáte nic cenného a že tedy nemáte důvod něco schovávat do trezoru. Ale podívejte se pořádně - nejspíš najdete pár věcí, které by bylo lépe uschovat.


Trezory nábytkové

3. 10. 2012, 13:19

Trezory nábytkovéPotřeba uložit cennosti a důležité dokumenty je jedním z důvody, proč se zamýšlet nad pořízením trezoru. Trezory jsou jsou určeny k vybavení mnoha kanceláří, ale také pro domácnosti. Nabídka trezoru je velice široká. Základními typy jsou trezory nábytkové a trezory do zdi.


Trezory na zbraně levně

3. 10. 2012, 13:18

Trezory na zbraně levněVlastníte zbraň? Ať už ji využíváte ke sportovním aktivitám nebo ochraně svého majetku a blízkých, je rozhodně na místě, aby byla doma bezpečně uložena. Zbraň v těch nepravých rukách by mohla způsobit více škody než užitku. Rozhodně paří do trezoru!


Protipožární trezor

3. 10. 2012, 13:18

Protipožární trezorProtipožární trezor patří ke standardnímu vybavení mnoha firem a podniků. Bez tohoto typu trezorů se neobejdou hlavně významné instituce, banky, pojišťovny nebo státní instituce. V těchto institucích se nachází celá řada významných a nepostradatelných dokumentů.


Bezpečnostní trezory

3. 10. 2012, 13:17

Bezpečnostní trezoryPři výběru trezoru je nejpodstatnějším faktorem, ke kterému je účelu. Kvalitní a bezpečný zamykací systém je nezbytnou součástí každého trezoru. Bezpečnostní trezory jsou součástí vybavení mnoha kanceláří, bank a nejrůznějších institucí.


Trezor protipožární

3. 10. 2012, 13:17

Trezor protipožárníDoba je bohužel taková, že je stále nutnější chránit svůj majetek a cennosti všemi možnými dostupnými prostředky. A to nejen proti zlodějům, ale i nepříjemným nehodám a událostem v domácnosti, jako je například požár nebo povodeň. Pořiďte si tedy trezor.


Trezorové skříně

29. 5. 2012, 12:10

Trezorové skříněTrezorové skříně jsou také jednou ze součástí kancelářského nábytku. Plechové trezorové skříně byly v minulosti součástí kancelářského nábytku. Trezorové skříně umožňují uložení mnoha důležitých věcí. Moderní trezorové skříně vynikají vysokou variabilností.


Trezor cena

29. 5. 2012, 12:10

Trezor cenaNa našem trhu se dají opravdu zakoupit velice levné trezory, které nabízejí některé supermarkety. Bohužel jejich životnost není mimořádně dlouhá a povětšinou končí se záruční lhůtou. Tyto levné trezory vynikají pouze cenou.


Trezorové dveře

29. 5. 2012, 12:10

Trezorové dveřeTrezorové dveře chrání trezorovou místnost, která má stěny vylité betonem. Takové místnosti mají minimální větrací otvory a nemají také okna. Ve vyšších patrech mohou však okna mít. Trezorové dveře je také dobré zamaskovat.


Trezorové zámky

29. 5. 2012, 12:09

Trezorové zámkyTak jako se postupem času měnily trezory, tak se také měnily trezorové zamykací mechanismy. Trezorové zámky se v dnešní době dělí do tří základních skupin. Jednou skupinou jsou mechanické klíčové zámky. Druhou skupinu tvoří mechanické kombinační zámky a poslední jsou elektronické zámky.


Trezory do zdi

29. 5. 2012, 12:09

Trezory do zdiTrezory do zdi jsou spíše vhodné do novostaveb vzhledem k nutným zednickým specifickým pracem. Ne každá zeď je vhodná k zabudování trezoru. Za hloubkou trezoru musí být prostor 15 cm pro zalití betonu.


Trezory a sejfy

29. 5. 2012, 12:09

Trezory a sejfyDnes již není žádný přepych mít doma trezor či sejf. Máte určitě řadu důležitých dokumentů, cenných papírů, šperky a také nějakou finanční hotovost a to vše potřebujete mít doma, dobře a spolehlivě chráněno.


Stěhování trezorů

28. 5. 2012, 16:02

Stěhování trezorůJednou z priorit stěhování trezorů je bezpečnost při manipulaci a nezpůsobení žádných škod. Při stěhování těžkých trezorů se používá různých strojů a zařízení. Tato náročná stěhování se provádějí s pomocí profesionální techniky


Příruční trezor

28. 5. 2012, 15:59

Příruční trezorKaždý z nás potřebuje chránit svůj majetek, a pokud se pohybujete velmi často mimo domov, nebo pracoviště, jsou ideálním pomocníkem k ochraně finanční hotovosti nebo jiných potřebných věcí příruční trezory.


Prodám trezor

28. 5. 2012, 15:40

Prodám trezorProdám trezor. Narazili jste jistě na podobný inzerát už mnohokrát. Je třeba se obávat varianty koupit trezor takzvaně z druhé ruky? Trezor, to přece není jízdní kolo nebo kočárek. Očekáváme od něj službu velmi důležitou a spolehlivou.


Ohnivzdorný trezor

28. 5. 2012, 15:16

Ohnivzdorný trezorVaše ceniny či hotovost budou v případě požáru až dvě hodiny v bezpečí, pokud si jako jejich ochranu zvolíte ohnivzdorný trezor. Cena trezoru je sice poněkud vyšší, ale ztráta majetku by byla jistě nepříjemná


Nábytkový trezor

28. 5. 2012, 15:04

Nábytkový trezorDřevo je velice příjemný přírodní materiál. Vyzařuje pozitivní energii a má celou řadu skvělých vlastností. Může se také využít pro výrobu nábytkových trezorů. Dřevěné nábytkové trezory jsou zdatným konkurentem ostatním trezorům.


Mini trezor

28. 5. 2012, 15:01

Mini trezorKdyž se řekne trezor, pravděpodobně si většina z vás vybaví scény ze slavných bondovek či jiných filmů - obrovské podzemní trezory rozměrů několika místností plné diamantů a zlata. Co to ale je minitrezor?


Elektronický trezor

28. 5. 2012, 14:49

Elektronický trezorKaždý z nás potřebuje ochránit svůj majetek. Elektronický trezor nám velmi dobře pomůže řešit tuto situaci. Lze do něho uložit finanční hotovost, důležité doklady, cenné papíry, šperky a jiné cennosti.


Domácí trezory

28. 5. 2012, 14:43

Domácí trezoryPři výběru domácí trezoru je nejpodstatnějším faktorem účel, kterému bude trezor sloužit. Je nutné zvážit, co se bude v trezoru přechovávat. Důležitá je také velikost trezoru a dále specifické vlastnosti samotného domácího trezoru.


Trezory bazar

28. 5. 2012, 14:41

Trezory bazarVšechny trezory a sejfy nabízené sekcí bazar trezory jsou naprosto spolehlivé. Vyškolení zaměstnanci je před jejich uvedením do prodeje prohlédnou, přezkouší a pomohou vám vybrat ten vyhovující vašim požadavkům.


Trezory

28. 5. 2012, 13:53

TrezoryProdej trezorů se v posledních letech velmi zvýšil. Důvody jsou nasnadě. Tedy alespoň ten důvod nejhlavnější, nejviditelnější a bohužel i nejsmutnější. Kriminalita prostě narůstá a s ní tedy logicky roste i poptávka po trezorech.