Protipožární trezor

Protipožární trezor

3. 10. 2012, 13:18

Protipožární trezor patří ke standardnímu vybavení mnoha firem a podniků. Bez tohoto typu trezorů se neobejdou hlavně významné instituce, banky, pojišťovny nebo státní instituce. V těchto institucích se nachází celá řada významných a nepostradatelných dokumentů.

Protipožární trezor

Jedině protipožární trezor bezpečně a spolehlivě zabezpečí a ochrání všechny významné dokumenty. Důležitá a významná data potřebují bezpečné zabezpečení. Protipožární trezor je zárukou, že nedojde ke zničení a poškození významných dat a jiných dokumentů. Soukromý majetek jako jsou významné dokumenty nebo privátní cennosti potřebují také spolehlivou ochranu proti požáru.



Trezory Key

Protipožární trezor nové generace

Protipožární trezory nové generace chrání při extrémních teplotách bezpečně veškeré dokumenty a cennosti. Bezpečné konstrukce se vyrábějí z vysoce kvalitního ohnivzdorného materiálu. Protipožární odolnost je dána určitými specifickými parametry. Za extrémních teplot je obsah protipožárního trezoru standardně chráněn po dobu jedné hodiny, kde vnitřní teplota nepřesahuje 170 °C. Cennosti a dokumenty jsou takto také chráněny i proti krádeži. Moderní elektronické zámky jsou lehce ovladatelné.



Trezory Key

Protipožární trezor na úschovu médií

Každý z nás vlastní určitá datová média. Mohou jimi být datové pásky, CD, DVD a jiné. Protipožární trezory na úschovu datových médií jsou trezory té nejvyšší kvality. Ohnivzdornost je dána normou dvě hodiny při teplotě 1 000 °C. Také mnohé podniky a firmy vlastní důležitá datová media. Státní instituce vlastní také mnoho důležitých a nepostradatelných datových médií, která vyžadují bezpečnou a spolehlivou úschovu. Moderní protipožární trezory na média jsou zárukou kvalitní ochrany a zabezpečení všech datových médií.

Protipožární trezor a systém zámků

Zámek na otisk prstu je nejnovějším systém odemykání protipožárních trezorů. Zatím se bohužel vyrábí v omezené míře. Zámek na elektronický k'od je v současnosti nejvyhledávanějším systémem zámků všech typů trezorů. Odpadá složité uschovávání a nošení klíče. Postačí si pouze zapamatovat osobní PIN.



Screen trezory-key.cz



Více informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 175967 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0