Mini trezor

Mini trezor

28. 5. 2012, 15:01

Když se řekne trezor, pravděpodobně si většina z vás vybaví scény ze slavných bondovek či jiných filmů - obrovské podzemní trezory rozměrů několika místností plné diamantů a zlata. Co to ale je minitrezor?

Mini trezory

Minitrezor vlastní spousta lidí. Jedná se o nejefektivnější možnost ochrany peněz, šperků, cenností, dokumentů před zloději. Využití minitrezoru závisí především na způsobu jeho umístění. Pokud si ho necháte zabudovat přímo do zdi ve vašem domě či bytě, bude samozřejmě logicky trochu omezeno. Minitrezory jsou ale prodejci nabízeny i v podobě přenosných příručních trezorů.

Mini trezory varianty

Minitrezorů existuje spousta variant. Už jsme zmínili rozdíly v jejich umístění. Instalace minitrezoru do zdi není jedinou možností, jak ho umístit takzvaně natrvalo. Velmi oblíbenou a známou obměnou jsou například minitrezory nábytkové, umístěné do skříně a podobně. Jejich instalace totiž není tak technicky náročná jako instalace trezoru přímo do zdi. Svůj účel ale plní stejně zodpovědně.

Mini trezory využití

Přenosné a příruční minitrezory mají daleko širší využití. Můžete v nich coby majitelé firmy nebo odchodu přepravovat denní tržbu nebo hotovost, kterou potřebujete mít neustále při sobě. Případně platy pro zaměstnance. Přenosné trezory s sebou jednoduše vezmete i na cesty nebo dovolenou. Uložíte do nich cestovní doklady i peníze, které hodláte u moře, na lyžích nebo služební cestě utratit. Přenosný příruční trezor tedy využijete skutečně na různé účely.

Mini trezory cena

Velkou výhodou minitrezorů je u většiny jejich přiměřená cena. Bylo by paradoxem utratit za trezor tolik peněz, že by vám v podstatě nezbylo nic, co byste pak do něj schovávali. Nepořizujte si tedy zbytečně žádné podzemní místnosti. Ty nechte v bondovkách. Takový minitrezor splní svůj úkol zcela zaručeně a navíc nebude drahý. V rámci přiměřenosti ceny za trezor využijte například nabídek firem, kdy zahrnou jejich zabudování do zdi přímo do konečné ceny a podobně. Šetřete chytře, ať máte co do trezoru uschovat!

Zobrazení: 192532 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0