Domácí trezory

Domácí trezory

28. 5. 2012, 14:43

Při výběru domácí trezoru je nejpodstatnějším faktorem účel, kterému bude trezor sloužit. Je nutné zvážit, co se bude v trezoru přechovávat. Důležitá je také velikost trezoru a dále specifické vlastnosti samotného domácího trezoru.

Domácí trezory

Podstatnými kritérii při výběru domácích trezorů jsou také zámková osazení domácího trezoru a průvodce bezpečnosti domácích trezorů. Výrobci se přizpůsobují požadavkům zákazníků a vyrábějí různé modely domácích trezorů podle druhů použití. Domácí trezory na hotovost a cennosti, na zbraně, ohnivzdorné trezory a jiné typy domácích trezorů jako trezory do zdi.Trezory Key

Domácí trezory a trezory do nábytku

Trezory do nábytku jsou jednou z možných a velice praktických variant domácího trezoru. Domácí trezor je tak velice inteligentně a chytře schován v prostorách nábytku. Někdy bývá problém s hloubkou trezorů, ale někteří výrobci mají pro zákazníky modely domácích trezorů s malou hloubkou a jejich zabudování je prakticky možné do každé skříně. Univerzální domácí trezor do nábytku umožní dokonalé zabezpečení cenností, hotovostí, dokumentů nebo zbraní. Standardně bývá vybaven elektronickým zámkem.

Domácí trezory a bezpečnostní třídy

Při výběru domácích trezorů je mimo jiné také podstatná třída bezpečnosti. Celkově se bezpečností třídy trezorů liší od 0 až po 7. pro domácnosti zpravidla postačují první čtyři kategorie.Trezory Key

Domácí trezory a moderní otevírání

Jedním z velice praktických a efektivních otevírání domácích trezorů je moderní elektronické otevírání. Elektronické otevírání nabízí více funkcí. Možné nastavení více uživatelů s omezeným přístupem. Elektronický zámek se dá navíc napojit na bezpečnostní službu a v případě nedovoleného vstupu se aktivuje alarm.

Domácí trezory s atraktivním designem

Domácí trezory mohou být také velice zajímavým kusem nábytku s designem dřeva. Mimo dřevěné obložení se tyto domácí trezory povrchově upravují ekologickou práškovou barvou. Domácí trezor volně stavěný se tak může stát úžasnou dominantou interiéru a plnit tak zároveň několik funkcí.Screen trezory-key.czVíce informací na téma Trezory naleznete na stránkách společnosti Key Nonstop.
Zobrazení: 203160 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0